Yükleniyor

Tesisimizin çevresi kivi bahçesi ve çeşitli meyve ağaçları ile kaplı 10 dönüm arazi içerisinde kuruludur. Dilediğiniz zaman mevsiminde olan meyveleri dalından kopararak yiyebilirsiniz. Yakın çevredeki şelale, anıt ağaç ve adam kaya gibi bir çok doğal güzelliği gezerken sarp yamaçlardaki yabani dağ keçilerini izleyebilir, doğa harikası resimler çekebilirisiniz. Tesisimiz özellikle büyük ve orta ölçekli işletmeler ,okul gezileri, aile toplantıları gibi özel anlarınızı geçirebileceğiniz mütevazi bir tesistir. Tesisimiz 150 araçlık Otopark ve 400 kişilik açık , 300 kişilik kapalı alana sahiptir. İşletmemiz bir kez gelindiğinde asla vazgeçemeyeceğiniz ve dostlarınıza da tavsiye edeceğiniz bir tesistir.

HAKKIMIZDA

Santa Iras Restaurant

Santa Iras Restorant 1996 yılından beri hizmet gösteren bir aile işletmesidir. 2018 yılından itibaren babadan oğula devreden ve yenilenen kadrosu , hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizi, şehrin kalabalığı ve bunaltısından uzaklaştırıp aile ve dostlarınızla doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşayabileceğiniz bir ortam yaratmaktır.

Tesisimizde tamamen kendi üretimimiz olan ve Torosların kar suları ile eşsiz bir lezzete ulaşmış alabalıklar servis edilmektedir. Ayrıca organik Köy kahvaltısı, tavuk, bıldırcın, et ve sucuk çeşitlerimizi tadabilirsiniz. Kızarmış dondurmamızı da Mutlaka deneyin. 

BLOG YAZILARI

Alabalık Restaurant
 • Nasıl Gidilir?

  Sunturas yani diğer bir ismi ile Çaglarca Köyü Mersin'e 35 km uzaklıkta olup, Mersin kent merkezinden Gözne istikametine giderken Arslanköy y

  Devamını Gör
 • SANTA IRAS

  M.Ö 1180 yıllarında Frig kavimi Anadolu'yu istila ederek Hitit, Tarhundaşya ve Kizzuvatna devletlerini yıkmışlardır.  Tarhundaşya ve Kizzuva

  Devamını Gör
 • Sunturas Şelalesi

  Çağlarca köy içinden kaynaklanan ve saniyede 400 metreküp debiye sahip kaynak suyu 30 metrelik bir uçurumdan düş

  Devamını Gör